O sklepie

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.maxsem.pl jest firma SEMAX Dariusz Semeniuk, która ściśle współpracuje z importerem fajerwerków MAXSEM Maksimiuk Mariusz.

Firma MAXSEM Maksimiuk Mariusz działalność gospodarczą notuje od 1992r, a jej przygoda z fajerwerkami rozpoczęła się od uruchomienia kilku punktów zajmujących się sprzedażą detaliczną wyrobów pirotechnicznych cieszących się dużym zainteresowaniem.

Firma MAXSEM Maksimiuk Mariusz, to bezpośredni importer fajerwerków z Chin, który ściśle współpracuje z byłymi krajami WNP.

Importowane fajerwerki są najwyższej jakości, spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa, posiadają wymagane atesty, a efekty wizualne ukazujące się po wystrzale zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Naszym głównym asortymentem są zestawy wielostrzałowe, które posiadają niepowtarzalne impresje. Ofertę naszą uzupełniają również petardy, fontanny, rakiety oraz zimne ognie.

Importowane fajerwerki testowane są w Chinach, co zapewnia najlepszą jakość, korzystne ceny, oraz maksimum bezpieczeństwa.
Oferowane przez nas fajerwerki posiadają atrakcyjną szatę graficzną, która jest dodatkowym atutem naszych sztucznych ogni.

W sklepie internetowym Maxsem.pl możesz dokonać zakupu fajerwerków przez 365 dni, 24 godziny na dobę.
Zakupione w naszym sklepie fajerwerki staramy się dostarczyć jak najszybciej do naszego Klienta, dlatego też korzystamy z usług firmy kurierskiej, która świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.

Jesteśmy obecni na Facebooku oraz w serwisie YouTube, gdzie możesz obejrzeć efekty naszych fajerwerków oraz dowiedzieć się o wszelkich zmianach w naszym sklepie internetowym, m.in.: promocje na fajerwerki, nowe produkty w naszym asortymencie, zmiana efektów itp.

Część z naszego asortymentu fajerwerków dostępna jest również w serwisie aukcyjnym Allegro. Są to głównie latające lampiony, którymi obrót nie jest zabroniony w ww. serwisie aukcyjnym. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać zakupu fajerwerków w sklepie www.maxsem.pl, to zapraszamy do sklepu pod adresem www.petardysklep.pl, w którym dostępny jest cały asortyment naszych fajerwerków.

Dzięki temu, że ściśle współpracujemy z bezpośrednim importerem fajerwerków, kupując je u nas, masz gwarancję dobrej ceny oraz jakości!

Uwaga: do zakupów fajerwerków w sklepie internetowym Maxsem.pl upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie!

 

Dopilnuj, aby zabawa z fajerwerkami była maksymalnie bezpieczna!

Panel użytkownika

zapomniałeś hasła?

Rejestracja


SEMAX Zadzwoń do nas

Płatności PuyU

MAXSEM pokazy pirotechniczne